Inspirujące nowości WIKĘD Lato 2021

Inspirujące nowości WIKĘD Lato 2021

Inspirujące nowości WIKĘD Lato 2021

Nowa ościeżnica o bardzo dobrych parametrach z wyjątkowego tworzywa, zwracające uwagę wzory drzwi, intrygujące pochwyty w mnogości konfiguracji, przyciągająca wzrok paleta kolorów i wiele więcej. WIKĘD znacząco poszerza swoją ofertę w nadchodzącym katalogu drzwi Lato 2021!

Szanowni Państwo,

Tegoroczny, wiosenny katalog drzwi WIKĘD to nowatorskie rozwiązania stylistyczne i technolo- giczne. Jesteśmy przekonani, że katalog Lato 2021 spotka się z dużym zainteresowaniem Państwa Klientów. Nowa ościeżnica aluminiowo-kompozytowa dedykowana drzwiom linii Optimum. Użyty przez nas kompozyt z włókna szklanego łączy w procesie pultruzji włókna szklane z żywicą tworząc jeden z najtrwalszych i najbardziej stabilnych surowców, który doskonale sprawdza się w wymagającym budownictwie. Właściwości cieplne i statyczne kompozytu z włókna szklanego wykazują ogrom zalet i niewątpliwą przewagę w odniesieniu do powszechnie stosowanego drewna lub włókna węglowego. Włókno szklane jest bardzo stabilne, nie odkształca się i ma wysoką odporność na temperaturę. Dzięki temu jest to materiał długowieczny. Kompozyt w ościeżnicach WIKĘD stosowany jest jako rdzeń dla obudowy aluminiowej. Umiejętne połączenie tych dwóch materiałów otwiera nowy kierunek ościeżnic na rynku polskim.

Nowa paleta kolorystyczna Crystal Sky Color pokazuje, że malowanie drzwi to nadal kwestia dająca wiele możliwości – gdzie przyciągające wizualnie nowości oczarowywują Klientów. Paleta Crystal Sky Color to 13 nowych, niezwykłych kolorów malowania. Powłoka w tej palecie mieni się na słońcu połyskującymi kryształkami – dzięki czemu zależnie od pory dnia, pogody i kąta, z którego patrzymy na drzwi będą one zawsze wyglądać inspirująco. Crystal Sky Color może śmiało kształtować kolorystyczne trendy tego sezonu.
Spieki kwarcowe Deerstone całkowicie odmieniają wygląd wybranych wzorów drzwi. Możliwość zastosowania spieku jedno lub dwustronnego w miejscu ramki przyszybowej lub jako element ozdobny pozwala dowolnie konfigurować wizualnie drzwi nowego wzornictwa. Trzy możliwości wyboru kolorów spieków Deerstone pozwalają efektownie dopasować wygląd drzwi np. do koloru elewacji lub gresu. Nowość dedykowana jest wzorom: 12, 25, 26, 30, 44, 45 oraz 46.

Nowe wzory drzwi rozbudowują ofertę o kilka solidnych pozycji nastawionych na design i oczekiwania klientów. Będą one poszerzać drzwi we wzronictwie klasycznym. Poza zupełnie nowymi wariantami szkleń pojawią się także naświetla pasujące m.in. do loftowej stylistyki budownictwa. Wraz z nowym designem drzwi prezentujemy nowe zdobienia występujące w naświetlach. Wśród aplikacji stosowanych w pakietach szybowych znalazły się intarsje o szerokości 2 cm (czarna, lustrzana, podwójna lustrzana) oraz czarna intarsja 3D o szerokości 0,35 cm. Bazą szklenia wspomnianych naświetli będą lustro weneckie, reflex, szyba piaskowana oraz standard (przezroczysta).
Możliwość oznaczenia numeru mieszkania na drzwiach lub portalu drzwiowym. Wykorzystując idealnie pasującą do drzwi stal nierdzewną INOX oraz BLACK prezentujemy róznorodne możliwości pokazania numeru domu, mieszkania oraz inwestycji. Występują 4 możliwości personalizacji wyglądu akcesorium.

Pochwyt Duo Black to nietuzinkowe rozwiązanie w kategorii pochwytów drzwiowych. Od teraz ten pochwyt posiadający jedno, stabilne mocowanie, występować będzie w ofercie jako dwa pochwyty – w różnie ułożonych konfiguracjach.

Pochwyt Stripe oferujący możliwość montażu w pionie oraz poziomie, został zaprojektowany, aby jeszcze lepiej pokazać laminat drzwiowy. Dzięki wewnętrznemu wycięciu zdecydowani na ten pochwyt będą mogli lepiej i nietuzinkowo wyeksponować kolor drzwi.

Pochwyt Space Lacobel występuje w dwóch długościach – 500 oraz 900 oraz dwóch kolorach, białym i czarnym. Pozwala to na tworzenie niespotykanych dotychczas wariantów drzwi i okuć. Intrygujący czarny lacobel, czyli dekoracyjne ciemne szkło o wysokim połysku, idealnie będzie komponować się w drzwiach kolekcji Glass Design oraz m.in. we wszystkich wzorach, w których Klienci stawiają nacisk na nowoczesny, wyróżniający się wygląd oparty na szkleniach.

Pochwyt Space Decor to alternatywna wersja pochwytu Space. Tym razem zamiast szklanej tafli jego wnętrzne będzie zdobić dowolny dekor z podstawowej palety kolorystycznej. To pionierskie rozwiązanie otwiera nową erę pochwytów drzwiowych.

Wkładka inwestorska Investlock z kolorze Black będzie od teraz dostępna dla drzwi zewnętrznych oraz wybranych opcji drzwi specjalistycznych Protect. Pozwoli to na lepsze dopasowanie kolorystyczne wkładki pod kątem wybranych drzwi.

W letniej ofercie WIKĘD pojawią się również rozwinięcia znanych pochwytów Alfa oraz Beta w opcjach kolorystycznych INOX i Black – rozmiar 120 zyska możliwość wyboru wersji z przyciskiem. Dodatkowo, pochwyt Beta 150 z czytnikiem linii papilarnych będzie również dostępny w kolorze Black. Poszerzenie koloru okucia o wersję czarną będzie także dotyczyć klamki Tahoma.

Daty wprowadzenia nowej oferty: Katalog wchodzi w życie z dniem 31 maja 2021 r. (poniedziałek), a jego dystrybucja wersji drukowanej rozpocznie się 1 czerwca 2021 r. (wtorek).

Mamy nadzieję że wprowadzone rozwiązania przyczynią się do zaspokojenia najbardziej wymagających oczekiwań Państwa klientów i jeszcze bardziej uatrakcyjnią Naszą wspólną ofertę.

Z poważaniem,
Jarosław Hirsz
Dział Marketingu WIKĘD