NOWOŚĆ – Bramy garażowe BEDITOM

NOWOŚĆ – Bramy garażowe BEDITOM

NOWOŚĆ – Bramy garażowe BEDITOM

• ENERGOOSZCZĘDNE I BEZPIECZNE
• NOWOCZESNE WZORNICTWO
• KOMFORTOWE I FUNKCJONALNE ROZWIĄZANIE DLA TWOJEGO GARAŻU

TOPLINE

Pełna harmonia.

Brama wykonana z panela bez przetłoczeń kreuje nadzwyczajną atmosferę. Eleganckie i przestrzenne wzornictwo panela harmonijnie uzupełnia nowoczesną architekturę i podkreśla indywidualność Twojego domu.

ONELINE

Przetłoczenia poziome szerokie, tradycja i nowoczesność.

Proste i nowoczesne a zarazem nietuzinkowe, tak najlepiej można scharakteryzować bramy z szerokim przetłoczeniem. Bramy Oneline można wkomponować w każdą architekturę i zawsze osiągniemy ten sam rezultat – perfekcyjną kompozycję.

IZOLINE

Przetłoczenia poziome wąskie, ponadczasowe wzornictwo. 

Bramy z wąskim przetłoczeniem to przede wszystkim idealnie rozłożony wzór przetłoczeń, który pasuje do każdego rozwiązania architektonicznego.

TERMOLINE

Nowość Brama Termoline – idealne rozwiązanie  dla domów energooszczędnych i domów pasywnych.

Brama Termoline zbudowana jest z segmentów o grubości 60 mm o współczynniku przenikania ciepła U-0,36 W/m2K.

Dzięki specjalnej konstrukcji posiada podwójny system uszczelnień w krytycznych miejscach w których następują największe straty ciepła tzn.: połączenia między segmentami, uszczelnienie obwodowe pionowe, uszczelnienie w nadprożu bramy oraz w dolnej części progowej na styku z posadzką. Ponadto pomiędzy stalową konstrukcją prowadnic i ścianami garażu zastosowano specjalną uszczelkę „termobreak” co pozwala dodatkowo uniknąć strat ciepła nawet do 15%.

Należy zwrócić uwagę na fakt, że duży wpływ na straty ciepła w garażu ma częstotliwość i czas otwierania bramy. Automatyczne bramy garażowe Termoline wyposażone zostały w doskonałą automatykę niemieckiej firmy Berner z możliwością regulacji prędkości otwierania i zamykania bramy. Dzięki temu cykl otwarcia/zamknięcia bramy można skrócić o 30% w stosunku do bram z innym napędami dostępnymi na rynku.