Poznaj nas bliżej

Poznaj nas bliżej

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

Zawsze do usług

Działamy na rynku lokalnym od ponad 16 lat niezmiennie oferując naszym klientom produkty najlepszych marek polskich i zagranicznych oraz fachową pomoc przy podejmowaniu decyzji. Bardzo dużą wagę przywiązujemy do jakości oferowanych produktów dynamicznie poszerzając naszą ofertę sprzedażową. Współpracując bezpośrednio z producentami jesteśmy na bieżąco z nowinkami rynkowymi i najnowocześniejszymi rozwiązaniami technicznymi. Gwarantuje to Państwu również najkrótsze terminy realizacji oraz profesjonalne doradztwo przy wyborze odpowiedniego produktu.

Hurt

Zapraszamy Państwa do kontaktu z naszym działem hurtowym i nawiązania współpracy. Jako dystrybutor znanych i sprawdzonych producentów oferujemy towary tylko uznanych marek. Należą do nich m.in.: Wikęd, Barański Drzwi, Gerda, Delta, Hormann, Stolarnia Adam, Intenso Doors, Agmar, Centurion, Porta, DRE, Pol-Skone, Profil Doors, Domoferm.

Drzwi od ręki

Nie każdy z naszych klientów ma możliwość czekać na indywidualnie zamówione drzwi w związku z tym dla Państwa wygody wprowadziliśmy w naszej firmie drzwi dostępne od ręki. Zachęcamy zarówno naszych klientów indywidualnych jak i hurtowych do skorzystania z tego rozwiązania.
Na wyróżnienie zasługuje szeroki wachlarz modeli marki Wikęd w różnych kolorach i konfiguracjach. Jako uzupełnienie oferty drzwi zewnętrznych polecić możemy również markę Delta, która zapewni bezpieczeństwo w klasie RC3.
Możemy się pochwalić, że jako jedyni posiadamy od ręki także bramy garażowe Hormann. Oczywiście w wybranych konfiguracjach. Po więcej szczegółów i sprawdzenie dostępności zapraszamy do przejrzenia oferty znajdującej się poniżej i kontaktu z naszym biurem.
Nowością jest stan magazynowy drzwi wewnętrznych marki Profil Doors. We współpracy z tym dosyć nowym na naszym rynku producentem oferujemy kilka niespotykanych wykończeń drzwi pokojowych dostępnych niemalże z dnia na dzień… regulowane ościeżnice, ukryte zawiasy, powłoka w połysku to tylko niektóre cechy godne wyróżnienia. W naszym salonie w Starych Babicach mamy ekspozycję, na której można obejrzeć wybrane wzory.
Oferta magazynowa jest na bieżąco modyfikowana i dopasowywana do Państwa potrzeb. Zatem prosimy zgłaszać zapotrzebowanie i uwagi do naszego działu handlowego.
[/vc_column_text][vc_empty_space height=”7em” hide_on_mobile=””][/vc_column][/vc_row]